SG73S1JTTD1431D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1431D
JLCPCB Part #
C4206326
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS