SG73S1JTTD1400D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1400D
JLCPCB Part #
C4210932
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS