SG73S1JTTD1371D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1371D
JLCPCB Part #
C4104807
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS