SG73S1JTTD12R0F
MFR.Part #
SG73S1JTTD12R0F
JLCPCB Part #
C4250443
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS