SG73S1JTTD1240F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1240F
JLCPCB Part #
C4344900
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS