SG73S1JTTD1212F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1212F
JLCPCB Part #
C4304622
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS