SG73S1JTTD120J
MFR.Part #
SG73S1JTTD120J
JLCPCB Part #
C3922923
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS