SG73S1JTTD11R3D
MFR.Part #
SG73S1JTTD11R3D
JLCPCB Part #
C4090924
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS