SG73S1JTTD11R0D
MFR.Part #
SG73S1JTTD11R0D
JLCPCB Part #
C4221255
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS