SG73S1JTTD113J
MFR.Part #
SG73S1JTTD113J
JLCPCB Part #
C7312160
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS