SG73S1JRTTD95R3F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD95R3F
JLCPCB Part #
C7360476
Description
-55℃~+155℃ 200mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS