SG73S1JRTTD9103D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD9103D
JLCPCB Part #
C6221728
Description
-55℃~+155℃ 200mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS