SG73S1JRTTD9102D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD9102D
JLCPCB Part #
C7360473
Description
-55℃~+155℃ 200mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS