SG73S1JRTTD8R2J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD8R2J
JLCPCB Part #
C7312129
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS