SG73S1JRTTD88R7F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD88R7F
JLCPCB Part #
C6484053
Description
-55℃~+155℃ 200mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS