SG73S1JRTTD8661F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD8661F
JLCPCB Part #
C6678653
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS