SG73S1JRTTD825G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD825G
JLCPCB Part #
C7312114
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS