SG73S1JRTTD8252F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD8252F
JLCPCB Part #
C5915494
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS