SG73S1JRTTD822J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD822J
JLCPCB Part #
C6484043
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS