SG73S1JRTTD755J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD755J
JLCPCB Part #
C6678637
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS