SG73S1JRTTD7500F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD7500F
JLCPCB Part #
C6678629
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS