SG73S1JRTTD6812D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD6812D
JLCPCB Part #
C5751874
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS