SG73S1JRTTD6342D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD6342D
JLCPCB Part #
C5751858
Description
-55℃~+155℃ 200mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS