SG73S1JRTTD6203F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD6203F
JLCPCB Part #
C7312071
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS