SG73S1JRTTD6043D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD6043D
JLCPCB Part #
C6295969
Description
-55℃~+155℃ 200mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS