SG73S1JRTTD56R2F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD56R2F
JLCPCB Part #
C6483905
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS