SG73S1JRTTD562J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD562J
JLCPCB Part #
C5915398
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS