SG73S1JRTTD515J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD515J
JLCPCB Part #
C5894808
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS