SG73S1JRTTD515G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD515G
JLCPCB Part #
C5752749
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS