SG73S1JRTTD4871F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4871F
JLCPCB Part #
C6678589
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS