SG73S1JRTTD4703D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4703D
JLCPCB Part #
C7312025
Description
-55℃~+155℃ 200mW 470kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS