SG73S1JRTTD4702F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4702F
JLCPCB Part #
C5915308
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS