SG73S1JRTTD4422D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4422D
JLCPCB Part #
C5915290
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS