SG73S1JRTTD4322F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4322F
JLCPCB Part #
C5915279
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS