SG73S1JRTTD4321F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4321F
JLCPCB Part #
C7312021
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS