SG73S1JRTTD4303F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4303F
JLCPCB Part #
C5752717
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS