SG73S1JRTTD4121D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4121D
JLCPCB Part #
C5915256
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS