SG73S1JRTTD3R6J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3R6J
JLCPCB Part #
C5915252
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS