SG73S1JRTTD394G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD394G
JLCPCB Part #
C7360386
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS