SG73S1JRTTD3923D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3923D
JLCPCB Part #
C5915235
Description
-55℃~+155℃ 200mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS