SG73S1JRTTD3902D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3902D
JLCPCB Part #
C7311999
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS