SG73S1JRTTD3901F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3901F
JLCPCB Part #
C6295925
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS