SG73S1JRTTD3833D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3833D
JLCPCB Part #
C5894768
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS