SG73S1JRTTD364G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD364G
JLCPCB Part #
C5894757
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS