SG73S1JRTTD3600F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3600F
JLCPCB Part #
C7311988
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS