SG73S1JRTTD3571F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3571F
JLCPCB Part #
C5752695
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS