SG73S1JRTTD333G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD333G
JLCPCB Part #
C6678553
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS