SG73S1JRTTD3093F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3093F
JLCPCB Part #
C6678546
Description
-55℃~+155℃ 200mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS