SG73S1JRTTD3090F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3090F
JLCPCB Part #
C5894743
Description
-55℃~+155℃ 200mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS