SG73S1JRTTD303J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD303J
JLCPCB Part #
C6295907
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS